ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 پنجشنبه 1 اسفند
 معرفی دوره طراح گرافیک رایانه ای در شمال تهران

دیپلم فنی و حرفه ای در شمال تهران بصورت اقساطی
طراح گرافیک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراح گرافیک رایانه ای پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراح گرافیک رایانه ای را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراح گرافیک رایانه ای به صورت عمومی برگزار می گردد.
طراحی گرافيک رايانه ای از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل کار با رايانه هاي شخصي، راه اندازي و استفاده از سخت اففار هاي مربوطه، طراحي، ويراي ترسيم هاي برداري و Bitmap ،Typography ، صفحه آرايي وچاپ با استفاده از رايانه را در بردارد. اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل، طراحي رسانه هاي ورافيكي و طراحي جند رسانها در ارتباط است.

گرفتن دیپلم فنی و حرفه ای در شمال تهران، گرفتن دیپلم غیر حضوری فنی و حرفه ای در شمال تهران، گرفتن دیپلم از راه دور فنی و حرفه ای در شمال تهران، گرفتن دیپلم مجدد فنی و حرفه ای در شمال تهران، گرفتن دیپلم رسمی فنی و حرفه ای در شمال تهران، گرفتن دیپلم فنی فنی و حرفه ای در شمال تهران


دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک قدس
دیپلم فنی و حرفه ای در مدیریت
دیپلم فنی و حرفه ای در جردن
دیپلم فنی و حرفه ای در دروازه شمیران
دیپلم فنی و حرفه ای در میرداماد
دیپلم فنی و حرفه ای در منطقه 1
دیپلم فنی و حرفه ای در یوسف آباد
دیپلم فنی و حرفه ای در گاندی
دیپلم فنی و حرفه ای در تجریش

    دوره های مرتبط